oprogramowanie dla ripok
oprogramowanie dla ripok
oprogramowanie dla ripok

Referencje

RIPOK OŚWIĘCIM

"Firma rzetelnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań. Wszystkie prace są wykonywane z należytą starannością, uwzględniają wszystkie nasze sugestie dotyczące prowadzenia instalacji."

Prezes Zarządu
inż. Adam Byrdziak

Zobacz Referencje
program dla sortowni

RIPOK BLADOWO

"Po analizie rynku systemów dla RIPOK-ów wybraliśmy oprogramowanie EasyRipok z uwagi na przejrzysty interfejs, możliwość raportowania odpadowego, tworzenie automatycznej dokumentacji (KPO, KEO), szerokie możliwości definiowania kontroli limitów wynikających z naszej decyzji na prowadenie RIPOK oraz innych praktycznych funkcji."

Prezes Zarządu
Małgorzata Oller

Zobacz Referencje
program dla sortowni

RIPOK JAROCIN

"Bardzo ważnym i pozytywnym dla nas czynnikiem podcas wdrożenia systemu easyRipok była dbałość firmy o odpowiednie przygotowanie nszych pracowników do pracy z nowym systemem. Polecamy easyRipok jako solidnego i niezawodnego partnera dostarczającego kompleksowy system dla zakładu zagospodarowania odpadów"

Czlonkowie Zarządu
Michał Manowski
Jarosław Warczygłowa

Zobacz Referencje
program dla sortowni

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

×