Moduły systemu easyRipok

image/svg+xml EasyRIPOKStart Finanse Magazyn PSZOK Raporty Obsługawagi

EasyRipok Start

Jest to moduł bazowy pozwalający na rozbudowanie systemu o potrzebne moduły i funkcjonalności. EasyRipok Start zawiera ograniczenia i limty (np. limit miesięczny 500 przyjęć/wytworzeń/sprzedaży; obsługa jednej gminy/obszaru; 3 podstawowe raporty; 1 stanowisko ).

Moduł PSZOK

Moduł pozwala na ewidencjonowanie i raportowanie informacji o opadach przekazywanych na PSZOK. Przeznaczony dla instalacji prowadzących punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Moduł Raporty

Szereg różnego rodzaju raportów oraz zestawień pozwalających na rozliczanie kontrahentów i transportujących, monitoring odpadowy. Eksport do formatów zewnętrznych xls, pdf.

Moduł Finanse

Moduł pozwalający na wystawienie dokumentu sprzedaży w oparciu o jedno lub wiele przyjęć/sprzedaży odpadów w zadanym okresie czasu (rozliczenie firm). Moduł zawiera również zaawansowany mechanizm automatycznego rozliczania okresu z wydrukiem rachunku/faktury wraz z załącznikiem stanowiącym zestawienie przyjęć/sprzedaży odpadów.

Obsługa wagi

Funkcjonalność pozwalając podłączyć wagę najazdową i automatycznie odczytywać wartość wskazań wagi do systemu.

Magazyn

System monitoruje na bieżąco stany magazynowe, ich obecną zajętość oraz pozwala na definiowanie limitów dla poszczególnych typów odpadów wynikających z decyzji, czy to dla instalacji, czy danego magazynu.

Dzięki systemowi EasyRipok wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki.

zobacz wersję demo >>